Galvenā lapa - Arhīvs - 2004


24.12.2004   PCTVL darbība Eiropas ParlamentāEiropas Parlamentā apvienības PCTVL deputāte Tatjana Ždanoka kļuva par Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupas (The GREENS/ EUROPEAN FREE ALLIANCE) frakcijas locekli. Turklāt Tatjana Ždanoka strādā Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komitejā un Ārlietu komitejas Cilvēktiesību apakškomitejā.

 

2004. gada 15. septembrī Eiroparlamenta plenārajā sesijā Strasbūrā tika apstiprināta Parlamentārās sadarbības ar Krieviju delegācija, kurā iestājās Tatjana Ždanoka. Delegācijas sastāvā, izņemot Ždanokas kundzi, ir čehu kosmonauts Vladimirs Zeleņecs, nevienai frakcijai nepiederošais deputāts no Francijas Žans-Marija Le Pens,  sociāldemokrāts no Ungārijas Sabo Tabaiji, kurš prot runāt krieviski (pagājušajā plenārsesijā viņš satikās ar krievu skolniekiem no Latvijas). Iesaistīties delegācijas darbībā dedzīgi vēlējās arī Inese Vaidere (TB/LNNK) un lietuviešu pazīstamais politiķis Vītauts Landsberģis, tomēr pretkrieviski noskaņotajiem “vilkiem avju ādā” neizdevās iekļūt delegācijā, kuras mērķis ir sadarboties ar Austrumu kaimiņu.

 

Kā teica deputāte Ždanoka, ar dubultstandartu politiku, kuru plaši praktizē daži jaunie Eiroparlamenta deputāti, Brisele jau bija saskārusies un iegūdama negatīvo pieredzi diez vai uzķersies uz šādu lētu ēsmu. 

 

Kontakti ar Eiropas Parlamenta PCTVL deputāti Tatjanu Ždanoku:

E-mail: tzdanoka@europarl.eu.int     

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124