Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


30.10.2007   PCTVL – par vēlētāju tiesībām atlaist Saeimu!

Partijas PCTVL pilnībā atbalsta arodbiedrību parakstu vākšanas kampaņu par grozījumiem Satversmē, kas dod vēlētājiem tiesības referenduma ceļā atlaist Saeimu.  

Šie grozījumi Satversmē precīzi atbilst tiem, kurus mūsu frakcija iesniedza Saeimā 18.oktobrī.

Mēs esam pārliecināti, ka arodbiedrības, kas 24. oktobrī ir uzsākušas Latvijas pilsoņu parakstu vākšanu par analoģiskiem grozījumiem, veiksmīgi savāks nepieciešamo parakstu daudzumu. Mēs aicinām mūsu piekritējus – Latvijas pilsoņus, parakstīties par arodbiedrību piedāvātajiem grozījumiem Satversmē, kā to jau ir izdarījuši mūsu deputāti.

Kamēr Latvijas tauta ir sadalīta pilsoņos un nepilsoņos, nav iespējams runāt par patiesu tautas varu valstī,  tomēr arī šajos apstākļos, vēlētāju tiesības atlaist Saeimu, liks deputātiem atcerēties par saviem priekšvēlēšanu solījumiem. Tas ierobežos valdošo partiju tieksmi izšķērdēt valsts līdzekļus šaubīgiem projektiem un vēlmi risināt valsts budžeta plānošanas jautājumus uz pensionāru, bērnu, mediķu, ierindas Iekšlietu ministrijas darbinieku un skolotāju rēķina.

Katrs paraksts par vēlētāju tiesībām atlaist tautas uzticību neattaisnojušo Saeimu, ir solis uz Latvijas Satversmes otrā panta – „Latvijas valsts suverenā vara pieder Latvijas tautai” realizāciju dzīvē.

Tā tam jābūt un tā tas būs!

 

PCTVL valde

Komentāri


Осталось символов:  4124124