Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


02.11.2007   PCTVL aicina uz piketu „Pret Jūrmalas siltuma privatizāciju un komunālo tarifu paaugstināšanu”

 

PCTVL aicina uz piketu „Pret Jūrmalas siltuma privatizāciju un komunālo tarifu paaugstināšanu” 8.novembrī pie Jūrmalas domes pl. 9.30

            Sakarā ar to, ka Jūrmalas pilsētas dome ir iecerējusi lielo uzņēmumu privatizāciju, kā "Jūrmalas siltums" un "Jūrmalas namsaimnieks", partija "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" aicina Jūrmalas iedzīvotājus protestēt pret šo privatizāciju. PCTVL arī aicina Jūrmalas sabiedrisko pakalpojumu regulatoru nepaaugstināt komunālos tarifus Jūrmalas siltumam un Jūrmalas ūdenim gandrīz divas reizes.

            Šobrīd ir nepieļaujama situācija, ka Kauguru iedzīvotājiem, gandrīz 30 mājās nākas salt Jūrmalas namsaimnieka nolaidības dēļ, daudzās mājas nav pieslēgta nedz apkure, nedz karstais ūdens.

            Iedzīvotāji, pateiksim nē Jūrmalas pilsētas domes nolaidībai, "Jūrmalas namsaimnieka" bezdarbībai, „prihvatizācijai” un tarifu pieaugumam.            Iedzīvotāji tiek aicināti uz piketu pie Jūrmalas pilsētas domes, 8.novembrī, pl.9.30. Tieši šajā laikā domes deputāti lems par "Jūrmalas siltuma" un "Jūrmalas namsaimnieka" prihvatizācju! Nepieļausim un protestēsim kopā.

Komentāri


Осталось символов:  4124124