Galvenā lapa - Arhīvs - 2007


08.11.2007   V. Buzajevs: Mana meita ir ātrās palīdzības ārste

 

K. Leiškalns. „Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” frakcijas priekšlikums ar numuru 110 nav atbalstīts atbildīgajā komisijā.

Sēdes vadītājs. Sākam debates. Debatēs vārds deputātam Vladimiram Buzajevam.

 

V. Buzajevs (PCTVL frakcija).

Cienījamie kolēģi! Mums visiem klāt ir šī vēstule, kuru 2.novembrī parakstīja Pēteris Apinis, Latvijas Ārstu biedrības prezidents.

Ko viņš lūdz no Saeimas? Viņš lūdz atrast 37 miljonus latu ārstu algas paaugstināšanai uz akcīzes nodokļa rēķina. Un tieši tas precīzi atspoguļots PCTVL frakcijas priekšlikumā.

Cienījamie draugi! Mana  meita ir ātrās palīdzības ārste, un viņa joprojām cer uz manu kabatas naudu. Bet ne katram ārstam tomēr tēvs ir Saeimas deputāts. Ne katrs ārsts ir Valsts prezidents vai Saeimas priekšsēdētājs.

Cienījamie kolēģi! Es tomēr aicinu jūs domāt par mūsu medicīnas nākotni, lai mūsu ārsti strādātu šeit, Latvijā, bet ne ārzemēs. Lai nebūtu ilgstošas tiesas prāvas, kurās Saeima droši var zaudēt. Aicinu atbalstīt mūsu ārstniecību! Aicinu atbalstīt PCTVL priekšlikumu!

 

Sēdes vadītājs. Debates slēdzu.

 

K. Leiškalns. Atbildīgā komisija aicina neatbalstīt 110.priekšlikumu.

 

Sēdes vadītājs. Lūdzu zvanu! Balsosim par 110. – frakcijas PCTVL priekšlikumu. Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par – 21, pret – 63, atturas – 1. Priekšlikums nav atbalstīts.

Komentāri


Осталось символов:  4124124