Galvenā lapa - Arhīvs - 2010


18.03.2010   Partija PCTVL ir izvirzījusi nosacījumus Dombrovska valdības atbalstam

Politiskā nestabilitāte draud Latvijai ar nopietniem ekonomiskajiem zaudējumiem, tādiem kā kredītreitinga pazemināšanās un starptautisko kreditoru uzticības zaudēšana. Tā rezultātā finanšu resursi valstī kļūs mazāk pieejami un to sajutīs katrs Latvijas iedzīvotājs.

 

Tomēr arī pašreiz daudzi atbildīgie ierēdņi un politiķi turpina rīkoties vadoties tikai no šī mirkļa politiskā labuma. Daudzi pieņemtie lēmumi rada šaubas par to lietderību un tiek pieņemti slepenības aizsegā. Ja valstī saglabāsies patreizējais korupcijas līmenis, tad nekāds ārējs finansējums nepalīdzēs izkļūt no krīzes.

 

Latvijā ir nepieciešams izstrādāt programmu ar mērķi atbalstīt iedzīvotājus ar zemiem ienākumiem, jo tieši šī iedzīvotāju kategorija pirmā sajuta krīzi un pirmā sajuta valdības pretkrīzes pasākumus.

 

Frakcijas PCTVL piecu deputāti balsis ir pietiekams nosacījums Dombrovska valdības saglabāšanai, tomēr PCTVL atbalstīs Dombrovski tikai tajā gadījumā, ja tiks parakstīts kopējs memorands par cīņu ar korupciju un atbalstu vismazāk aizsargātājiem iedzīvotājiem.

 

 

PCTVL līdzpriekšsēdētājs Jakovs Pliners

Komentāri


Осталось символов:  4124124