Galvenā lapa - Arhīvs - 2010


23.07.2010   PCTVL iesniedza Centrālā vēlēšanu komisijā 10. Saeimas deputātu kandidātu sarakstus

Šodien Centrālā vēlēšanu komisija pieņēma no partijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» LR 10. Saeimas deputātu kandidātu sarakstus. No PCTVL balotējas  97 cilvēki. Derētu atzīmēt, ka PCTVL kļuva par otro politisko spēku, kas iesniedza sarakstus CVK.  

Rīgā saraksta līderi ir Juris Sokolovskis, tiesību maģistrs, PCTVL partijas līdzpriekšsēdētājs, 9. Saeimas deputāts; Jakovs Pliners, pedagoģijas zinātņu doktors, PCTVL partijas līdzpriekšsēdētājs, 9. Saeimas deputāts; Vladimirs Buzajevs, tehnisko zinātnu kandidāts, 9. Saeimas deputāts.  

Zemgalē saraksta priekšgalā ir Valērijs Buhvalovs, pedagoģijas zinātņu doktors, 9. Saeimas deputāts, Jelgavas Krievu kultūras biedrības «Veče» vicedirektors; Natalja Čehova, Jēkabpils domes deputāte, Jēkabpils Krievu biedrības «Rodņik» priekšsēdētāja; Ludmila Ušakova, PCTVL partijas Valdes locekle, Aizkraukles Krievu biedrības vadītāja.  

Latgalē ir sekojoši trīs līderi: Miroslavs Mitrofanovs, 9. Saeimas deputāts, Eiropas Krievu Alianses priekšsēdētāja vietnieks, Latvijas Krievu mantojuma institūta direktors; Aleksejs Vasiļjevs, Krievu Sabiedrības Latvijā Daugavpils nodaļas priekšsēdētājs; Aleksandrs Jukšinskis, prakstizējošais jurists, LR 1. un 2. Saeimas deputāta no Latgales Antona Jukšinska mazdēls.

Vidzemē saraksta priekšgalā atrodas Andrejs Tolmačovs, Olaines domes deputāts, Olaines Krievu kopienas priekšēdētājs; Jānis Kuzins, apvienotās daudznozaru arodbiedrības priekšsēdētājs; Aleksandrs Prutkovs, Salaspils domes deputāts.   

Kurzemē par saraksta līderiem kļuva Andrejs Boboško, partijas PCTVL Liepājas nodaļas vadītājs, Baltijas Kultūrvēsturiskā mantojuma centra «Patriots» priekšsēdētājs; Ilona Haņina, praktizējošā juriste, Ventspils futbola kluba «Honda» priekšsēdētāja; Oļegs Posadkovs, uzņēmējs.

PCTVL uzstājas par godīgu varu. Par galveno soda veidu, ko būtu jāpiemēro korupcionāriem, jāpadara mūža aizliegumu strādāt valsts iestādēs.  Visai informācijai par valsts iestāžu un uzņēmumu darbu jākļūst pieejamai sabiedrībai.  

Partija PCTVL ir pārliecināta, ka iestāšanās eirozonā nevar būt  pašmērķis. Līdz situācijas stabilizācijai eirozonā par galveno Latvijas monetārās un finanšu politikas sekmīguma kritēriju kļūs IKK un iedzīvotāju reālo ienākumu pieaugums. Prioritārās nozares būs: tranzīts, loģistika, augstākā izglītība, farmaceutika, metālapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība un tūrisms.  

PCTVL ieviesīs fiksētu pazeminātu nodokļu likmi nelieliem uzņēmumiem. Ikviens strādājošais cilvēks saņems tiesības  daļu no viņa izmaksātā sociālā nodokļa izmantot medicīnisko pakalpojumu apmaksai, veselības apdrošināšanai un izglītības iegūšanai. PCTVL uzstājas  par izdevumu bērnu pārtikai un bērnu pirmās nepieciešamības precēm daļējas kompensācijas nodrošināšanu no valsts puses.

Mediķu, skolotāju un policistu darba algām jābūt tik augstām, lai varētu saglabāt kvalificētus kadrus un piesaistīt jaunos speciālistus. PCTVL apturēs pensijas vecuma palielināšanu un pilnībā atteiksies no ienākuma nodokļa no pensijām.  

Saņemot PCTVL atbalstu, Latvijas valdība pilnībā normalizēs attiecības ar Krieviju un Baltkrieviju, atjaunos austrumu tranzītu un panāks ierobežojumu atcelšanu cilvēku pārvietošanai un preču transportēšanai.

«Mūsu mērķi ir sasniedzami, jo mēs ticam, strādājam un uzvaram!» - šādiem vārdiem partija «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā» noslēdz savu priekšvēlēšanu programmu.

Komentāri


Осталось символов:  4124124