Galvenā lapa - Arhīvs - 2010


29.09.2010   PCTVL piedāvā rīkot atklātas klausīšanas sakarā ar konkursu, kuru izsludināja valsts uzņēmums «Pasažieru vilciens»

28. septembrī  partijas «Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā » (PCTVL) līdzpriekšsēdētājs, 9. Saeimas deputāts Juris Sokolovskis apmeklēja Rīgas Vagonu rūpnīcu (RVR). Sokolovska kungs satikās ar rūpnīcas darbinieku iniciatīvas grupas «Par RVR» pārstāvjiem.

Iniciatīvas grupas mērķis ir panākt līdztiesīgu noteikumu nodrošināšanu dalībai konkursā pasūtījuma saņemšanai no AS «Pasažieru vilciens». Par pasūtījumu uz 34 elektro un 7 dīzeļvilcienu ražošanu līdzās ar RVR cīnās arī Šveices un Spānijas kompānijas. Uzņēmuma «Pasažieru vilciens» vadība jau bija izdarījusi mēģinājumus nepielaist RVR dalībai konkursa otrajā kārtā. Tikai pateicoties grupas «Par RVR» aktivitātei, Rīgas vagonu rūpnīca netika izslēgta no pretendentu loka.  

Juris Sokolovskis: « Latvijas uzņēmumam, kas ir spējīgs radīt pie sevis 500-700 darba vietas un līdz  10 000 darba vietām blakusnozarēs, varēja nebūt iespēju piedalīties konkursā pasūtījumam no cita Latvijas uzņēmuma! Piezīmēšu, ka AS «Pasažieru vilciens» atrodas Satiksmes ministrijas uzraudzībā. Abas struktūras vada ТB/LNNK pārstāvji. Mūs pārsteidz šīs partijas  biedru «patriotisms», kas ātri vien izgaist, kad lieta attiecas uz naudas jautājumiem. Manuprāt, vislabākais instruments problēmas atrisināšanai ir atklātums un caurspīdīgums. Tas nez kāpēc ne pārāk  patīk  ТB/LNNK politiķiem, kuri uzrauga konkursus… Es, PCTVL vārdā, piedāvāju sarīkot jaunā sastāva Saeimā klausīšanas sakarā ar konkursu pasūtījuma saņemšanai no АS «Pasažieru vilciens». Šo jautājumu nepieciešams apspriest godīgi un atklāti!»

Komentāri


Осталось символов:  4124124