Galvenā lapa - Arhīvs - 2011


31.05.2011   PCTVL iestājas par Saeimas atlaišanu!

PCTVL aicina savus piekritējus un visus Latvijas vēlētājus piedalīties 23. jūlija referendumā un nobalsot PAR Saeimas atlaišanu.

 

Konkrēti politiķi un partijas, kas pārstāvētas šīs Saeimas sastāvā, saņēma vēlētāju uzticības kredītu, lai tām būtu iespēja izvest mūsu valsti no dziļas sistēmas krīzes – varas reputācijas krīzes, budžeta krīzes, sociālās un demogrāfiskās krīzes. Krievu un krievvalodīgie vēlētāji, tostarp, skaidri pauda cerību, ka tiks izskaustas etniskās pretrunas, nodibināta starpetniskā saskaņa un viņu ievēlētie politiķi piedalīsies valsts pārvaldē. Tomēr, 10. Saeima neattaisnoja vēlētāju cerības – nedz latviešu, nedz krievu. Tas nozīmē, ka pašreizējais Saeimas sastāvs nebūt negrasās ņemt vērā krievu pilsoņu un jo vairāk nepilsoņu likumīgās intereses. Visi starpetniskās saskaņas sasniegšanas un sadarbības solījumi izrādījās vienīgi par politikāņu cinisku blefu.

 

Pašreizējās Saeimas morālās bankrotēšanas ainu pilnībā raksturo bezgalīgie skandāli, kas notiek saistībā ar valdošās koalīcijas sastādītās valdības sastāvā strādājošo ministru apšaubāmiem ienākumu avotiem, kā arī bezprecedenta klanu un partiju savstarpējā cīņa Saeimas iekšienē piedaloties represīvajām institūcijām.

 

10. Saeima morāli bankrotēja rekorda īsajā laikposmā. Tikai jaunas Saeimas vēlēšanas dos vēlētājiem iespējas ievest valsts pārvaldes struktūrās cilvēkus, kas būtu vēlētāju uzticības cienīgi un patiesi gatavi strādāt tautas, bet nevis savas kabatas labad.

 

 23. jūlijā bankrotiem ir jāaiziet! Saeima  jāatlaiž!      

Komentāri


Осталось символов:  4124124