Galvenā lapa - Arhīvs - 2011


13.06.2011   Partijas PCTVL jūnija kongresa rezolūcija (Rīgā, 2001. gada 11. jūnijā)

Pēdēja gada laikā partiju PCTVL piemeklēja smagi pārbaudījumi, kas saistīti ar parlamentārās pārstāvības zaudēšanu. Par mūsu neveiksmes cēloni kļuva ne tikai ilglaicīgi uzkrātās pašu kļūdas un taktiskās kļūmes priekšvēlēšanu kampaņas organizēšanā, bet arī to spēku pretdarbība, kuri dažādos līmeņos lobēja mūsu «neērtās krievu partijas» apspiešanu, jo tās darbība neļāva nodot aizmirstībai Latvijas akūtās cilvēktiesību problēmas. 2010. gada vēlēšanas nebija godīgas, tomēr šis fakts neatbrīvo partijas vadību no atbildības par garām palaistām iespējām.     

 

Neskatoties uz pēdēja gada pārbaudījumiem, mūsu partijas rindas nekļuva retākas, bet tieši pretēji - tās papildinājās. Kaut gan negaidītās politiskās pārmaiņas valstī neļāva mums līdz galam pabeigt kadru reformas, šā gada kampaņām partija tuvojas, būdama vienota saliedētā komandā. Šim gadam jākļūst par radikālā pavērsiena gadu, par partijas PCTVL atdzimšanas gadu.  

 

Partijas tuvākā laika uzdevums ir piedalīties referendumā par 10. Saeimas atlaišanu. Mēs aicinām partijas biedrus un visus vēlētājus izmantot šīs unikālās vēsturiskās iespējas un darīt galu plaša mēroga korupcijai valsts aparātā, kā arī  radikāli ierobežot naudas varu politikā. Valsts iedzīvotāji jau ir noguruši no pēdējo divdesmit gadu nelikumībām un zādzībām.   

 

PCTVL prombūtnes laikā Saeimā neviena no partijām nepielika pūles, lai uzlabotu Latvijas krievu iedzīvotāju stāvokli. Tieši tādēļ mūsu pienākums ir atgriezties Saeimā. 2011. gada galvenais uzdevums ir nodrošināt partijas panākumus Saeimas ārkārtas vēlēšanās.  

 

PCTVL augsti vērtē sabiedriskās organizācijas «Rodnoj jazik» („Dzimtā valoda”) panākumus vācot parakstus par krievu valodas oficiālo statusu. PCTVL kongress izsaka pateicību visiem partijas biedriem, kuri piedalījās šajā akcijā vai arī atbalstīja to materiāli. Ņemot vērā plašu tautas atbalstu parakstu vākšanai par krievu kā valsts valodu, PCTVL ievieš grozījumus partijas Programmā, postulējot prasības par konstitucionālām garantijām krievu valodai. Partija piedāvā visām sabiedriskajām organizācijām, kuras atbalsta šo mērķi, deleģēt savus pārstāvjus PCTVL sarakstā, lai piedalīties Saeimas vēlēšanās.  

 

 Kopā mēs uzvarēsim

Komentāri


Осталось символов:  4124124