Galvenā lapa - Arhīvs - 2011


22.07.2011   Dosim Latvijai iespēju – atlaidīsim Saeimu, jo tās vieta ir vēstures izgāztuvē!

Nepilna gada laikā 10. Saeima ir demonstrējusi netikumu buķeti, pilnīgu nevēlēšanos ņemt vērā vēlētaju intereses, nicinošu attieksmi pret nodokļu maksātājiem, kuri uztur deputātus.

Vēl pirms gada visas pašreizējās Saeimas partijas solīja vienlīdzību likuma priekša, solīja cīnīties pret korupciju. Tomēr, kad pienāca kārta izpildīt dotos solījumus, lielākā daļa deputātu nobalsoja pret kratīšanas veikšanu pie politiķa, kas tiek turēts aizdomās par liela mēroga korupciju. «Tautas partija» pat pašlikvidējās, lai tikai nebūtu jāmaksā miljonu apmēra naudassods par likuma pārkāpšanu iepriekšējās vēlēšanās.

Pirms vēlēšanām visas partijas solīja nepaaugstināt nodokļus. Nokļūstot Saeimā, deputāti tūlīt pat pacēla nodokļu likmes, kas noveda pie manāma cenu par gāzi un elektroenerģiju pieauguma. Bet energonesēju cenu kāpums nozīmē cenu pieaugumu par apkuri, karsto ūdeni un pārtikas precēm. Saeimas nodokļu politika ved pie pastāvīga preču un pakalpojumu cenu kāpuma, pie tautas nabadzības līmeņa paaugstināšanās, pie cilvēku masveida bēgšanas no Latvijas.

Desmitā Saeima darbojās pretēji Latvijas iedzīvotāju interesēm. Deputāti vienbalsīgi apstiprināja drakoniskas naudassodu likmes, kas tiek piemērotas privāto, valsts un pašvaldības uzņēmumu darbiniekiem, ieskaitot krievu skolu skolotājus, par nepietiekamu latviešu valodas lietošanu. Un pat opozīcija neaizstāvēja vienkāršos cilvēkus. Jaunie naudassodu apmēri (līdz 200 latiem, bet par atkārtotu pārkāpumu - līdz 500 latiem) kļuva par smagu triecienu lielākajai daļai Latvijas krievu iedzīvotāju. Deputāti nebija piemirsuši arī par pašiem uzņēmumiem - valodas naudassodi telekompānijām un radiokanāliem paaugstināti līdz pieciem tūkstošiem latiem!

Toties  par  sevi  tautas  kalpi  pienācīgi  parūpējās  -  blēdījās  ar  kompensācijām  par

automašīnām un dzīvojamajām platībām.

Jau paša referenduma priekšvakarā deputāti pasteidzās apmierināt banku intereses uz dzīvokļu īrnieku sabendēto dzīvju rēķina, liedzot viņiem pat pašas elementārākās tiesības uz dzīvesvietu. Tikai sabiedrības asi nosodoša reakcija piespieda Saeimu apstāties un galīgajā lasījumā nepieņemt skandalozo likumu par dzīvokļu īrniekiem, kuriem nav parādu, izlikšanu uz ielas namīpašnieka bankrotēšanas gadījumā.

Šāda Saeima Latvijas tautai nav vajadzīga!

Tādēļ mēs aicinām Jūs šo sestdien, 23. jūlijā aizstāvēt savas intereses un tiesības un referendumā nobalsot PAR šīs Saeimas atlaišanu.

Dosim Latvijai iespēju! Atlaidīsim 10. Saeimu, jo tās vieta ir vēstures izgāztuvē!

 

Foto: Dmitrijs Žiļins

Komentāri


Осталось символов:  4124124