Galvenā lapa - Arhīvs - 2013


16.04.2013   Eirodeputāte Ždanoka aicina Martinu Šulcu neatbalstīt neoliberālo diktatūru

15.aprīlī Eiropas Parlamenta plenārsēdes gaitā deputāte Tatjana Ždanoka uzstājas ar komentāru EP prezidenta Martina Šulca intervijai portālam ”Delfi”.  Viņa atzīmēja, ka daudziem Latvijas iedzīvotājiem rodas izbrīna, izlasot Šulca kunga sajūsmas izteikumus par „Latvijas iedzīvotāju izturību krīzes gados” kā arī par Latvijas ekonomiku kā "stabili augošo". Eirodeputāte noformulēja savu komentāru sekojošo jautājumu veidā:

 

Vai Šulca kungs tiešām tic tām, ka bargie taupības pasākumi  veicina stabilu ekonomikas izaugsmi.

 

Gadījumā, ja EP prezidents tām tic - vai viņš uzskata par pieņemamu šo pasākumu augsto sociālo cenu, kuru daudzi eksperti nodēvē par "katastrofālo".

 

Vai Šulca kungam nav informācijas, ka Latvijas ekonomika nemaz neaug. Šā gada janvārī ražošana kritās par 3,5% salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi.

 

Vai Eiroparlamenta prezidentu tiešām sajūsmina tas, ka dzīves kvalitātes reitingā „World Happiness Report”, kas tika sagatavots priekš ANO, Latvija ieņem 106. vietu - par 8 vietām zemāk par Irāku, par 36 vietām zemāk  par Baltkrieviju un par 105 vietām zemāk par Dāniju.

 

Deputāte arī aicināja Martinu Šulcu un viņa partijas biedrus sociāldemokrātus vadīt cīņu par sociālo taisnīgumu, nevis atbalstīt neoliberālo diktatūru.

 

Komentāri


Осталось символов:  4124124