Galvenā lapa  -  Mūsu deputāts  -  Eiropas Parlamenta darbība


02.08.2016   Tatjana Ždanoka: "Sankcijas tēmē uz Asadu, bet trāpa sīriešiem"

9. un 10. jūlijā Eiroparlamenta deputāti apmeklēja Sīrijas Arābu Republiku. Delegāciju veidoja Havjērs Kouso-Permujs (Spānija, Eiropas Apvienoto kreiso frakcija), Jana Tooma (Igaunija, Eiropas Liberāļu un demokrātu alianse) un Tatjana Ždanoka (Latvija, Zaļie/Eiropas Brīvā alianse).

9. un 10. jūlijā Eiroparlamenta deputāti apmeklēja Sīrijas Arābu Republiku. Delegāciju veidoja Havjērs Kouso-Permujs (Spānija, Eiropas Apvienoto kreiso frakcija), Jana Tooma (Igaunija, Eiropas Liberāļu un demokrātu alianse) un Tatjana Ždanoka (Latvija, Zaļie/Eiropas Brīvā alianse). Eirodeputāti tikās ar valsts prezidentu Bašaru al Asadu un parlamenta spīkeri Hadiju Halifu Abāsu, kā arī ar Antiohijas pareizticīgo patriarhu Jāni Desmito un Sīrijas sunītu līderi muftiju Ahmādu Hasūnu. Delegācija apmeklēja bēgļu izvietošanas centru un slimnīcu. Savukārt Libānā deputāti tikās ar vairāku parlamentāru partiju līderiem.

 

Tatjana Ždanoka dalās ar iespaidiem pēc tikšanās ar Bašaru al Asadu: "Mūsu saruna ilga vairāk nekā pusotru stundu. Citastarp, viņš atklāti norādīja, ka sankcijas, kuras Eiropas Savienība 2011. gadā ieviesa pret Sīriju, ir saistītas ar to, ka viņam pārmet diktatorisku valdīšanu. Tomēr diktatora dēļ, viena cilvēka labad sīrieši necīnītos tik kaismīgi jau vairāk nekā trīs gadus. Droši vien, tie tomēr cīnās par savu valstiu, par savu brīvības izpratni. Turklāt jāņem vērā, ka Damaskas kontrolētajās teritorijās dzīvo 80 % iekšvalsts bēgļu, un sankcijas pret centrālo valdību pirmām kārtām trāpa parastiem cilvēkiem. Rietumi tēmē uz Asadu, bet trāpa sīriešu tautai".

Komentāri


Atlikuši simboli:  

Johne510   2016-12-06 04:17:37

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked . eddbceefkcgk