Galvenā lapa  -  Mūsu notikumi


08.01.2019   MARŠS PAR SOCIĀLO TAISNĪGUMU:12. JANVĀRA PROTESTA AKCIJAS TRĪS TĒZES

RĪDZINIEKIEM IR NE MAZĀK PAMATOJUMU NEAPMIERINĀTĪBAI, NEKĀ PARĪZIEŠIEM!

 

Sestdien, 12. janvārī, plkst. 12.00 Doma laukumā sāksies Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteiktā protesta akcija PAR SOCIĀLO TAISNĪGUMU LATVIJĀ. Kolonnā mēs dosimies pie Prezidenta pils, pēc tam – pie Saeimas ēkas.

Aicinām visus pievienoties šim maršam, kura mērķis ir izteikt nepiekrišanu valdības politikai un pieprasīt pārmaiņas. Protesta kustības pieredze Francijā un citās Eiropas valstīs demonstrē, cik daudz var panākt sadusmota tauta.

Rīdziniekiem ir vēl vairāk pamatojumu neapmierinātībai, nekā Parīzes iedzīvotājiem. Tad saņemsimies un drosmīgi pateiksim to publiski!

 

Mūsu galvenais lozungs:

PAR SOCIĀLO TAISNĪGUMU UN LĪDZTIESĪBU LATVIJĀ!

 

 Latvijai ir jāizārstējas no trim galvenajām kaitēm:

 

 1. Sociālā nevienlīdzība

Latvija kopā ar Bulgāriju ir absolūtās ES līderes plaisas starp bagātajiem un nabadzīgajiem ziņā. Turklāt sociālā noslāņošanās Latvijā ar katru gadu tikai pastiprinās – nabadzīgie paliek vēl nabadzīgāki, bet bagātie iegūst arvien vairāk iespēju. Latvija riskē galīgi pārvērsties par vergu valsti, kurus pārvalda šaurs privileģēts ierēdņu un spēka struktūru pārstāvju slānis.

Mūsu lozungi:

PIEPRASĀM TIEŠU TAUTVALDĪBU!

KUR PAZUDIS SOLIDARITĀTES NODOKLIS?

PIEPRASĀM CILVĒKA CIENĪGU DARBA SAMAKSU!

Vairāk informācijas var uzzināt šeit:http://rusojuz.lv/lv/ourevents/26456-aLEKSANDRS-GAPOnENKO-2019-GADS-SaKaS-AR-JAUNIEM-SOCIaLa-TAISNiGUMA-PaRKaPUMIEM-12-JANVaRA-MARsa-JuSU-BALSS-TIKS-SADZIRDeTA-/

 

2. Valsts pārvaldes krīze un nevarība, ierēdņu korupcija

Valsts trīs mēnešus dzīvo bez valdības. Kārtējais premjerministra amata kandidāts pārstāv skaitliski vismazāko Saeimas frakciju. Valsti satricina korupcijas skandāli. Ierēdņi nenes nekādu atbildību par savu rīcību un lēmumiem.

Mūsu lozungi:

PIETIEK ZĀĢĒT EIRONAUDU!

VARU – TAUTAI, CIETUMA KAMERAS – ZAGĻIEM!

NOST AR O I K!

PIEPRASĀM MUNICIPĀLOS MĀJOKĻUS!

 

3. Izglītības reforma

Bērniem ir jāmācās dzimtajā valodā. Mēs uzstājamies pret mazākumtautību skolu un bērnudārzu pāreju uz mācībām latviešu valodā.

Bez tam, nerunājot par mācību valodas maiņu, notiek uzstājīgi mēģinājumi ieviest daudzas citas katastrofālas pārmaiņas. Kopsummā šīs izmaiņas novedīs pie tā, ka konkurētspēju zaudēs Latvijas lielākās daļas skolu absolventi – gan latviešu, gan nacionālo minoritāšu skolu. Patlaban tiek ierosināts jautājums par tā saucamo kompetenču, tas ir iemaņu, izglītības iegūšanu. Šīs jaunās teorijas ietvaros tiek sagrauta sistēmiska pieeja apmācībai, tā kļūst haotiska. Turklāt Latvijā tiek saglabātas dažas elitārās skolas, kurās viss paliks kā iepriekš.

Tas ir vērsts uz to, lai padarītu vēl dziļāku sociālo šķirtni sabiedrībā un pasargāt politiskās un ekonomiskās elites bērnus no konkurences ar citu sabiedrības slāņu pārstāvjiem.

Mūsu lozungi:

SKOLA BEZ ZINĪBĀM – VERGU FABRIKA!

KOMPETENČU IZGLĪTĪBA - VERGU RAŽOŠANA!

 

Pievienojieties mūsu protesta akcijai! 12. janvārī plkst. 12.00, startēsim Doma laukumā!

 

Читайте также


Komentāri


Atlikuši simboli:  

Krišjānis   2019-01-09 23:20:10

Kā īsti ir? Tie pirmie divi, tīri lai atkal nebutu maršs par latviešu valdoas uzspiešanu? Jo iet pilnīgi pretrunā ar nepatiku pret kompetenču izglītī