5. saraksts – Apvienības “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” kandidāti 9. Saeimas vēlēšanām

589

 

 Rīgas vēlēšanu apgabalā:

                     1.  

                     2.  

                     3.  

                     4.  

                     5. Andrejs Kozlovs 

                     6. Ksenija Zagorovska 

                     7.  

                     8. Nikolajs Kabanovs 

                     9.  

                   10.

                    11.  

                   12.  

                   13.  

                   14.  

                   15. 

                   16. 

                   17.

                   18. 

                   19. 

                   20.

                   21.  

                   22.  

                   23.  

                   24.  

                   25.  

                   26. Vladimirs Kupčiks 

                   27.  

                  

 

                   Kurzemes vēlēšanu apgabalā:

                  

                     1.

                     2.

                     3. 

                     4. Sergejs Deņisovs 

                     5. Ksenija Zagorovska 

                     6. 

                     7. 

                     8.  

                     9.  

                   10.  

                   11.  

                   12.  

                   13.  

                   14. Nikolajs Kabanovs 

 

 

                   Latgales vēlēšanu apgabalā:  

                     1.  

                     2.  

                     3. Jevgēnija Kušča 

                     4.  

                     5.  

                     6. 

                     7.  

                     8. 

                     9.  

                   10. Modris Krūze 

                   11. Gaļina Fjodorova

                   12. 

                   13. 

                   14.

                   15.  

                   16.  

                   17.  

                   18. Nikolajs Kabanovs 

 

                    

                   Vidzemes vēlēšanu apgabalā:

                     

                     1.  

                     2.  

                     3. Žanna Kupčika 

                     4. Irina Andrejeva 

                     5.  

                     6.  

                     7.  

                     8.  

                     9. Valdis Bēniņš 

                   10. Vladimirs Maksimovs  

                   11.  

                   12.  

                   13.  

                   14.  

                   15.  

                   16. Anna Kaleri 

                   17. 

                   18.  

                   19.

                   20.

                   21.  

                   22.  

                   23.  

                   24. Nikolajs Kabanovs 

 

 

                   Zemgales vēlēšanu apgabalā:

                      

                     1.  

                     2.  

                     3.  

                     4.  

                     5. Andrejs Kozlovs 

                     6.  

                     7. Juris Petrovs 

                     8. Sergejs Stoļarovs 

                     9.  

                   10.  

                   11.  

                   12.  

                   13.  

                   14.  

                   15.  

                   16.  

                   17. Nikolajs Kabanovs

 

Kopā sarakstos startē 71 kandidāts, no kuriem 22 sievietes un 59 vīrieši.

Rīgas sarakstā ir 5 sievietes;

Latgales sarakstā ir 2 sievietes;

Vidzemes sarakstā – 9 sievietes;

Kurzemē – 3 sievietes;

Zemgalē – 5 sievietes.

 

Jaunākais kandidāts ir dzimis 1983. gadā, viņam ir 23 gadi;

Vecākais ir dzimis 1935. gadā, viņam ir 71 gads.

 

Augstākā izglītība ir 56 kandidātiem (četriem no tiem ir zinātņu doktora grādi).Vidējā izglītība – 15 kandidātiem. 

Share: